Apie YE International

„YE International“ yra Suomijos įmonė, veikianti jau 50 metų. Įmonė importuoja elektronikos komponentus, gamybinę įrangą, matavimo prietaisus ir įrankius į Suomiją, Rusiją ir Baltijos šalis. „YE International“ grupei priklauso įmonės Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Rusijoje. Įmonės būstinė ir pagrindinis sandėlis yra Vanta mieste netoli Helsinkio.

Per 50 veiklos metų „YE International“ tapo viena žymiausių elektronikos komponentų ir gamybos įrangos tiekėjų. Įmonė atstovaudama žymiausius pasaulyje gamintojus, siūlo didelį produktų asortimentą elektronikos, telekomunikacijų, gamybos, pastatų ir inžinerinių sistemų priežiūros įmonėms. Įmonės asortimente daugiau kaip 145 000 produktų.

Suomijoje „YE International“ yra žinoma kaip „Yleiselektroniikka“, 2021 m. „YE International“ tapo „Boreo“ grupės dalimi. Apie „Boreo“ sužinoti daugiau galite www.boreo.com

Lietuvoje veiklą vykdo dukterinė įmonė UAB „YE International“. UAB „A-Kaabel Vilnius“ buvo įkurta 1994 m., tačiau 2005 m. įmonės pavadinimas buvo pakeistas į UAB „YE International“ Suomijos koncernui „YE International“ įsigijus bendrovę.

UAB „YE International“ specializuojasi duomenų perdavimo, telekomunikacinių tinklų medžiagų, elektronikos komponentų, gamybinės įrangos ir specializuotų testavimo bei matavimo prietaisų didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje verslas – verslui (B2B) segmente. 2013 m. įgyvendinus elektroninės komercijos projektą „Viskas elektronikai“, įmonė savo asortimentą papildė ir garso, vaizdo ryšio perdavimo priemonėmis verslas – verslui (B2B) ir verslas – vartotojui (B2C) segmentams.

UAB „YE International“ išskirtinėmis teisėmis Lietuvoje atstovauja „RS Components Ltd“ tiekėją, kurio asortimente daugiau kaip 800 000 skirtingų produktų – elektronikos, automatikos komponentai, elektros ir apšvietimo prekės, kabeliai, baterijos ir įkrovikliai, tvirtinimo detalės, įrankiai, testavimo ir matavimo prietaisai, darbo vietos saugos priemonės, asmeninės apsaugos priemonės, darbo drabužiai, kanceliarinės priemonės ir kt.

UAB „YE International“ yra sertifikuota „COMMSCOPE NETCONNECT“ kabelinės sistemos projektuotoja, konsultuoja parenkant duomenų perdavimo tinklų medžiagas, atlieka vietinių kompiuterių tinklų matavimus, taip pat užsiima nestandartinių kabelių gamyba.

Istorija

1969

Entuziastingi elektronikos inžinieriai Yrjönkatu Helsinkyje įsteigė „Hi-Fi“ parduotuvę

1972

„Yleiselektroniikka“ išleido pirmąjį elektronikos komponentų katalogą suomių kalba

1975

Įsigyjama „Sähkö-Välitys Oy“ ir pradedamas komponentų perpardavimas

1984

Pagrindinis biuras ir sandėlis perkeliami į nuosavas patalpas Espo mieste

1986

Asortimente daugiau kaip 10 000 produktų

1988

Bendrovė įtraukta į vertybinių popierių biržą „Nasdaq Helsinki“

1989

Įsigyjama „Dualtek Oy“

1991

Įsigyjama „Telercas Oy“ ir sudaromas bendras puslaidininkių katalogas

1994

Įkuriama pirmoji dukterinė įmonė, viena pirmųjų užsienio bendrovių Sankt Peterburge. „Työkaluedustus Oy“ įsigyjimas

1996

Įsigyjamos „A-Kaabel“ įmonės, veikiančios visose Baltijos šalyse

2000

Suteiktas ISO 9002 sertifikatas

2003

Suteiktas ISO 9001: 2000 sertifikatas

2005

Įsteigiama dukterinė įmonė Ukrainoje

2006

Suteiktas ISO 9001: 2008 sertifikatas

2009

Komponentų ir mechatronikos verslo įsigyjimas iš „Kaukomarkkinat Oy“

2017

„Noretron Komponentit Oy“ įsigyjimas

2017

Suteiktas ISO 9001: 2015 sertifikatas

2019

„Preato Capital“ įsigyja daugiau nei 50% „YE International“ akcijų

2020

„YE International“ įsigyja „Machinery Oy“

2020

„YE International“ įsigyja „Muottikolmio Oy“

2020

„YE International“ įsigyja „PM Nordic AB“ ir „Sany Nordic AB“

2021

„YE International“ tampa „Boreo“ grupės dalimi

Kokybės vadybos sistema

2017 m. „YE International“ buvo atliktas kokybės vadybos sistemos auditas ir suteiktas ISO 9001:2015 sertifikatas.

Svarbiausias įmonės kokybės politikos tikslas, būti pirmuoju pasirinkimu ir tapti žinomiausiu elektronikos gaminių platintoju. Kokybės politikos tikslas yra ir įmonės strateginis tikslas.

„YE International“ kokybės vadybos sistemos tikslai:

  • klientų pasitenkinimas. Klientų lūkesčių įgyvendinimas perkant prekes ar suteikiant paslaugas;
  • pirmasis kliento pasirinkimas. Siekiame puoselėti ilgalaikius santykius su klientais visuose etapuose;
  • darbuotojų kompetencija ir motyvacija. Mūsų kompanijoje dirba motyvuoti ir techniškai kompetentingi žmonės. Nuolatos tobuliname žinias siekdami teikti tik aukščiausios kokybės paslaugas;
  • naujų produktų pristatymas. Siekiame vieni pirmųjų pristatyti naujausius produktus, nuolatos atnaujiname savo produktų portfelį.

Autorinės teisės

„YE International“ priklauso visas šioje svetainėje esantis turinys. Visos teisės yra saugomos. Draudžiama kopijuoti, dauginti ir atkurti visą ar dalį šios svetainės turinio, išskyrus asmeniniam naudojimui arba informatyviam naudojimui trečiajai šaliai. Leidimas naudoti turinį asmeniniam naudojimui arba informatyviam naudojimui trečiajai šaliai neapima turinio ar jo dalies naudojimo ar pritaikymo bet kuriai kitai svetainei, jo paskelbimo ar naudojimo kitoms programoms (spausdintoms, elektroninėms ir pan).