Internetinė prekyba

Šioje internetinėje parduotuvėje esančias prekes galite įsigyti internetu: įsidėti prekes į krepšelį, suvesti pirkėjo duomenis, pristatymo adresą, apmokėti už prekes jums patogiausiu būdu. Jūsų užsakymą „Itella“ kurjerių tarnyba pristatys jūsų nurodytu adresu.

Dalis šioje internetinėje parduotuvėje esančių prekių yra ir mūsų parduotuvėje Vilniuje. Jūs visada galite pasiteirauti tel. +370 694 54617  arba el. paštu parduotuve@yeint.lt ar jus dominančią prekę turime parduotuvėje Vilniuje, taip pat susisiekite su mumis jei jums reikia pristatyti prekes kuo skubiau - pasistengsime rasti sprendimą.

Asortimentas internetinėje parduotuvėje

YE International internetinėje parduotuvėje rasite daugiau kaip 145 000 produktų, kuriuos galite užsakyti internetu. 

Užsakymų pateikimas 

Radę Jus dominančią prekę(es), prašome pateikti užsakymą internetu - įsidėti prekę(es) į krepšelį ir atlikti sekančius žingsnius: įvesti pirkėjo duomenis, pristatymo adresą, pasirinkti apmokėjimo būdą. 

Užsakymų apmokėjimas

Saugų apmokėjimą internetu užtikrina „Paysera“. Užsakymo metu galėsite pasirinkti apmokėjimo būdą (apmokėjimas internetu, elektroniniai pinigai ar kt. mokėjimo sistemos).

Užsakymų pristatymas

Internetu užsakytos prekės yra pristatomos iš YE International sandėlio Vanta mieste, Suomijoje. Jūsų nurodytu adresu siuntą pristatys „Itella“ kurjerių tranyba.

PVM Sąskaita faktūra

Pristačius siuntą, el. paštu Jums bus atsiųsta PVM sąskaita faktūra, kurią pateiks UAB „YE International“.

Klientų aptarnavimas

Kilus klausimams dėl internetu užsakytų prekių, siuntų, kitais klausimais, susisiekite su mumis, mielai padėsime:

Tel. +370 694 54617 
El. paštas: parduotuve@yeint.lt