Kompiuterių tinklai

Pirkti
Shopping Options
Kategorija
Manufacturer
  1. ABIKO 1
  2. ADVANTECH 6
  3. AMPROBE 1
  4. DELTACO 33
  5. ELEMATIC 2
  6. EREM 2
  7. FISCHER CONNECTORS 2
  8. FLUKE NETWORKS 58
  9. GOOBAY 147
  10. HUS-TSAN Group Co Ltd 3
  11. IDEAL INDUSTRIES 2
  12. IDEAL NETWORKS 4
  13. ITECO 10
  14. KLAUKE 1
  15. KSS WIRING 1
  16. LAPP 1
  17. LINDY 32
  18. MOLEX 27
  19. NEW BRAND 1
  20. OPTRONICS 19
  21. PROSKIT 3
  22. QuWireless 1
  23. RSPRO 1
  24. TE Connectivity 23
  25. TELTONIKA 10
  26. TP-LINK 7
  27. Trend Networks 41
  28. TRENDNET 111
  29. VELLEMAN 1
  30. WEIDMULLER 2
  31. WEIDMÜLLER 1
  32. WIHA 6
  33. YES 4
Prieinamumas
  1. Not in stock 525
  2. In stock 39
Length (m)
  1. 100 18
  2. 305 33
Conductor material
  1. 49
  2. 2
  3. 33
Temperature range min (C)
  1. -4 1
  2. -2 19
Temperature range max (C)
  1. 6 11
  2. 75 20
Halogen free
  1. 45
  2. 39
Color
  1. Black 12
  2. Blue 6
  3. Gray 33
  4. Green 1
  5. Orange 4
  6. Red 1
  7. White 26
  8. Yellow 1
Voltage rating
  1. 300 V 1
Page
per puslapį

Items 1-50 of 564

Vieta
Produkto numeris (ERP SKU)
Pavadinimas
Sandėlio būsena
Kaina
Newest
GOOBAY 93010 NETWORK CABLE TESTER SET  FOR TESTING CAT5, CAT6 ja ISDN NETWORK CONNECTIONS INCLUDES 2XBNC TO RJ45, RJ45 TO RJ45, BNC to BNC AND 2XRJ45 to RJ11 ADAPTERS WORKS WITH 9V 6LR61 BATTERY, NOT INCLUDED
GOOBAY 97790 NETWORK TESTER SET FOR RJ11, RJ12 and RJ45 CABLES -  XT-468 TESTER - IDC INSERTION TOOL - STRIPPING TOOL MAX AWG22 CABLES - CRIMPING TOOL

YE-100-110-382

GOOBAY 97790 NETWORK TESTER SET FOR RJ11, RJ12 and RJ45 CABLES - XT-468 TESTER - IDC INSERTION TOOL - STRIPPING TOOL MAX AWG22 CABLES - CRIMPING TOOL

Pagal užsakymą

Minimalus užsakymo kiekis: 1
TRENDNET TEG-10GECTX - 10 Gigabit PCIe Network Adapter
TRENDNET TEG-25GECTX - 2.5GBASE-T PCIe Network Adapter
Teltonika TSW202 - Managed PoE+ switch
TRENDNET TI-CD02 - M12 to RJ45 Industrial Ethernet cable 2m
TRENDNET TI-CD05 - M12 to RJ45 Industrial Ethernet cable 5m
TRENDNET TPE-219GI - PoE++ Injector 2.5G
2 Port DisplayPort to HDMI 1.4 10.2G MST Hub
2 Port 4K DisplayPort MST/SST Hub
2 Port 4K Mini DisplayPort MST Hub

YE-100-117-369

2 Port 4K Mini DisplayPort MST Hub

Pagal užsakymą

Minimalus užsakymo kiekis: 5
2 Port 4K DisplayPort MST Hub
3 Port 4K Mini DisplayPort MST Hub
3 Port 4K DisplayPort MST Hub
10m 4 Port USB 2.0 Active Extension Hub

YE-100-117-617

10m 4 Port USB 2.0 Active Extension Hub

Pagal užsakymą

Minimalus užsakymo kiekis: 5
USB 2.0 4 Port Hub Cat.5 Extender 60m
USB 2.0 4 Port Hub Cat.5 Extender 50m, with Power over CAT5
USB 2.0 Mini Hub 4 Port 1 x Mini-B/4 x USB A Female
8m USB 2.0 Active Ext. Pro Hub USB A Male/4 x USB A Female
12m USB 2.0 Active Ext. Pro Hub USB A Male/4 x USB A Female
USB 2.0 7 Port Metallic Hub Shielded Case & Mounting lugs
USB 2.0 4 Port Sharing Hub Share 4 devices with 2 PC´s
Jah
4 Port USB 3.1 Gen 2 Type C Metal Hub
USB 3.0 Industrial Hub 7 Port Shielded Case & Mounting Lugs
USB 3.0 Hub Basic 4 Port
10m USB 3.0 Active Ext Hub Pro Type A Male to 4 x Female
4 Port USB 3.1 Hub with On/Off switching ports

YE-100-117-675

4 Port USB 3.1 Hub with On/Off switching ports

Pagal užsakymą

Minimalus užsakymo kiekis: 5
USB 3.1 Type A to 3xUSB 3.1 Type A Hub & Gigabit LAN Adapter
4Port USB 3.0 Hub with On/Off Switch
4 Port USB 3.0 Hub
4 Port USB 3.2 Type C Hub
4 Port USB 3.2 Gen 2 Hub
30m LC-LC OM3 Fibre Patch Cable
40m LC-LC OM3 Fibre Patch Cable
Fibre Optic Cable LC/LC OM3 50m
75m LC-LC OM3 Fibre Patch Cable
100m LC-LC OM3 Fibre Patch Cable
Fibre Optic Cable LC/LC OM3 150m
200m LC-LC OM3 Fibre Patch Cable
Teltonika TSW210 - Gigabit Ethernet switch for DIN rail 8 ports - 2 ports SFP
TREND Networks 62-164 - Amplifier probe

62-164

TREND Networks 62-164 - Amplifier probe

Nutraukta gamyba

Minimalus užsakymo kiekis: 1
TRENDNET ETH-11MK Rack Mount Kit for TEG-S16Dg/S24Dg
LAN KAAPELITESTERI RJ45+BNC
TRENDNET TI-R4U 19" Rackmount Industrial Power Supply Vertical Chassis
CertiFiber Pro OLTS set
DSX Channel Adapter Set
DSX-8000 GG45 Channel adapter Set
DSX-8000 Permanentlink adapter
DSX-PLA804S:N VARAOSA KONTAKTI PÄÄT
Page
per puslapį

Items 1-50 of 564